Burcu POLATDEMİR

İstanbul Üniversitesi mezunu olan Burcu Polatdemir ,ortalama 16 senedir çalışmış olduğu perakende şirketlerinde vermiş olduğu iletişim ve motivasyon kaynaklı eğitimleri gitgide büyüterek birçok şirketin başarısına destek olmuştur.İstanbul Üniversitesi'nde Dış Ticaret Eğitimi,La Salle Internatıonal Academy'de hazır giyim sertifika programı almış olup,iyi derecede İngilizce ve İspanyolca bilmektedir.

Ortalama 2,5 senedir milliyetblog/yasamsenin bloğunda kişisel gelişim yazıları yazmakta olup ,modatava.com internet sitesinde düzenli köşe yazıları paylaşmaktadır. Bu yola çıkarken;onu harekete geçiren ilk duygunun ''başkalarının hayatında farkındalık yaratmak '' ve ''hayatlara bir nebze olsun ışık tutabilmek''diye belirten Burcu Polatdemir,bu mottoyu onu harekete geçiren en önemli motivasyon kaynağı olarak belirlemiştir.Bütün bunlarla birlikte;Avrupa ve Amerika'da katılmış olduğu seminerlerde koçluk kavramının'' insan hayatına destek''olgusuyla bütünleşmesi hayat amacının ne kadar doğru olduğunu göstermiş kendisine.

Burcuileyasamsenin markasını kurarak,yaklaşık 5 senedir Nativa Coaching'te yürütmüş olduğu koçluk mentörlüğüne ve NLP uzmanlığınına kendi markasıyla devam etmektedir. Eğitimini Almanya Münih kaynaklı VİVA Coaching and Therapy Enstitüsü aracılığıyla tamamlayan Burcu Polatdemir, Quantum alanında çalışmalar ve araştırmalar yapmaktadır. Bireysel koçluk,ebeveyn koçluğu,öğrenci koçluğu ve satış koçluğu alanlarında aktif hizmet vermektedir.

Burcu Polatdemir,İletişim kurabildiği kişinin hayatına, fayda sağlayacak farkındalıklarla ışık tutabilirmeyi hedeflemiş olmaktan mutluluk duyuyor ve her geçem gün bu sayının artması onun en büyük kıvanç kaynağı...

Yapacak çok şey var, Unutma!